Strona główna » Aktualności » Hologramy na legitymacje nie zawsze są oryginalne

Hologramy na legitymacje nie zawsze są oryginalne

wrz 13, 2019 | Aktualności

Kolekcjonowanie hologramów na legitymację ELS staje się coraz bardziej popularne. W internecie krąży coraz więcej ofert dla kolekcjonerów. Sprzedawcy oferują najnowsze edycje naklejek, ale też te starsze. Kupując kolekcjonerskie hologramy na legitymację należy jednak zawsze ostrożnie sprawdzać wszystkie oferty. Naklejki els są niejednokrotnie fałszowane i podrabiane. Często na falsyfikat może wskazywać obniżona cena. Jak sprawdzić czy hologram aby na pewno nie jest zwykłą podróbką? Obecnie w internecie krąży wiele ofert, które namawiają na zakup fałszywych zwłaszcza w serisach ogłoszeniowych jak allegro, OLX, czy Oglaszamy24. Przede wszystkim podrabiany egzemplarz hologramu do legitymacji zazwyczaj można rozpoznać po niskiej cenie. hologramów zazwyczaj po niskich cenach. Również zwykły miłośnik naklejek ELS bez problemu mogą rozpoznać autentyczność jeśli zdjęcie przedstawiające hologram els jest zamazane lub przedstawie skrajnie różny wygląd nhologramu od tej na legitymacji. Najważniejszym elementem może okazać się jednak numer seryjny który zostal wprowadzony od semestru 2019 / 2020. Każdy oryginalny hologram na legitymację musi go posiadać!

hologramy na legitymacje numer seryjny

Więcej zdjęć wszystkich naklejek, legitymacji studenckich i hologramów najdziesz na naszej galerii

Jak zabezpieczony jest Hologram i legitymacja studencka

Aby sprawdzić czy hologram na legitymację, rzeczywiście nie jest tylko falsyfikatem należy dokładnie sprawdzić jego wygląd.

Elementy, które posiadać musi każda naklejka ELS to:

  • znak RP
  • znak orła
  • laserowa przeźroczysta data
  • specjalne zabezpieczenie w formie “plastra miodu”
  • folia ochronna.
  • numer seryjny

Znak RP na naklejce hologramowej widoczny jest pod odpowiednim kątem. Na każdym hologramie do legitymacji widoczny jest też znak orła identyczny jak w godle państwowym. Poza tym każda naklejka zawiera zabezpieczenie, które uniemożliwia jej sfałszowanie. Dzięki zabezpieczeniu hologram i legitymacja stają się się nierozłączne, a raz przyklejone nie mogą być już odklejone od swojej powierzchni bez uszkodzenia. Dzięki wyżej wymienionym elementom z łatwością można rozpoznać oryginalne okazy naklejek.

Sprawdź czy hologram do legitymacji studenckiej na pewno jest oryginalny

Wszystkie hologramy na legitymacje, mają specjalne zabezpieczenie, które chroni je przed sfałszowaniem. Każda naklejka ELS ma unikatową blokadę w postaci “plastra miodu”. Dzięki niej, hologram na legitymację studencką els po przyklejeniu na legitymację els, nie może zostać już oderwana, ponieważ jeśli to nastąpi, hologram do legitymacji els zostanie trwale uszkodzony i straci swoją wartość i ważność. Wszystkie oryginalne hologramy kolekcjonerskie do legitymacji w naszej kolekcji posiadają dokładnie takie zabezpieczenie. Każdy okaz, który oferujemy jest oryginalny. Nie sprzedajemy podrabianych naklejek kolekcjonerskich. Każdy z hologramów zawiera nie tylko specjalne zabezpieczenia, ale też znak RP, znak orła oraz laserowo nacinaną datę. Wszystkie naklejki studenckie, które można u nas zakupić mają też standardowy wymiar: 9mmx10mm. Aby zakupić hologramy na legitymacje ELS dla kolekcjonerów z najnowszej edycji, spiesz się – ilość hologramów jest limitowana!

Więcej ciekawych informacji o naklejkach, legitymacji i hologramach przeczytasz na naszym blogu

Aktualna seria

Naklejka ELS

31-10-24

Opinie: 4.89 / 5
175 PLN

teraz

od 129 PLN
Kup teraz
Zamów teraz

Naklejki na legitymację ELS

Dodaj do swojej kolekcji nowy egzemplarz naklejki na legitymacje els. Wybierz termin ważności który potrzebujesz i zamów nową naklejkę els teraz!

Kolekcjonerskie naklejki na legitymacje els z datą 31-10-24 już dostępne. Naklejka ELS dotyczy letniego semestru akademickiego 2024. Dostępna naklejka do legitymacji spełnia wszystkie wymagania MEN oraz posiada unikalny ośmio-cyfrowy numer seryjny.

Przeznaczony, dla wszystkich kolekcjonerów hologramów els, chcących powiększyć swoje zbiory o nowy egzemplarz z nową datą. Oferowane hologramy na legitymacje ELS, posiadają laserową datę ważności i unikalny numer seryjny oraz spełniają wszystkie standardy MEN.

Dowiedz się wiecej

Hologramy na legitymacje o trzech różnych wzorach

Choć do tej pory naklejki na legitymacje studencką wyglądały identycznie, to od roku akademickiego 2019/2020 ma się to zmienić. Na ich powierzchni pojawi się dodatkowy element, który ułatwi identyfikacje poszczególnych nalepek i odróżni je od podróbek. Chodzi o numery seryjne, które od tej pory wyodrębnione zostaną z daty ważności. Trzeba bowiem nadmienić, że wcześniej to właśnie data pełniła rolę numeru seryjnego. Jak będą wyglądały naklejki do legitymacji studenckiej ELS...

czytaj dalej

Termin ważności naklejki i legitymacji studenckich przedłużony ze względu na pandemię

Dobra wiadomość dla studentów i doktorantów. Ważność naklejki, legitymacji studenckich i doktoranckich zostaje wydłużona o cały semestr akademicki, a posługiwanie się dokumentem po 31 marca nie wymaga osobistego pojawienia się na uczelni. Termin ważności hologramu i legitymacji studenckich zostanie automatycznie przedłużony o jedne semestr akademicki. Wszystko za sprawą Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, które odgórnie uregulowało tą kwestię w dobie pandemii. Nie...

czytaj dalej

Nowy wygląd naklejki na legitymację els od 2020

Niemałe zaskoczenie czeka studentów w nowym roku akademickim 2019/2020. Otóż już w semestrze zimowym obowiązywać będzie nowy wygląd nalepek ELS. Wydawana wówczas seria naklejek 2020 sprawi, że odtąd na powierzchni hologramów obok daty ważności pojawi się 8-cyfrowy numer seryjny. Rewolucja czeka również kolekcjonerów, których naklejki na legitymacje także przejdą transformację. Dobrze znany wygląd naklejek ELS zostanie uzupełniony o ciąg 8 cyfr, oznaczający unikalny numer...

czytaj dalej

Czym są Hologramy i legitymacje studenckie els

Dobrze znane studentom hologramy i legitymacje studenckie els mogą być zagadką dla osób niezwiązanych ze środowiskiem akademickim. Te niewielkie znaczki wiążą się bowiem z nauką w szkole wyższej i pełnią rolę „pieczątki” przedłużającej ważność legitymacji studenckiej. Co jednak najciekawsze, hologramy do legitymacji studenckiej posiadać mogą nie tylko żacy, lecz również kolekcjonerzy, nabywający naklejki od zewnętrznych producentów. Co warto wiedzieć na temat hologramów, a...

czytaj dalej

Odbiór osobisty naklejki i legitymacji studenckiej czy wysyłka

Niezmiennie od lat studenci proszeni są o odbiór osobisty naklejk i legitymacji studenckiej przez swoje dziekanty lub poprzez starostów grupy studenckiej. Każda z osób pobierająca naukę na uczelni wyższej i chcąca korzystać ze zniżek dedykowanych żakom musi sama odebrać naklejki do legitymacji els z dziekanatu. Konieczność ta nie zmieni się w nowym roku akademickim 2019/2020 mimo nowego elementu hologramów, czyli numeru seryjnego. W dalszym ciągu tylko poprzez odbiór osobisty...

czytaj dalej
Celem niniejszego serwisu internetowego jest gromadzenie i publikowanie informacji o naklejkach na legitymacje. Strona powstała w celach edukacyjnych, wszelkie zgromadzone informacje, nie są informacją handlową, za jej pośrednictwem, nie można dokonać zakupu . Strona internetowa publikuje tylko informacje zaczerpnięte ze źródeł internetowych. Serwis internetowy nie wspiera łamania prawa a informuje o konsekwencjach użytkowania hologramów niezgodnie z prawem. Użytkowanie naklejek i legitymacji studenckich niezgodnie z prawem w celach fałszowania dokumentów jest zabronione. Wykorzystywanie naklejek els jako oryginalnych dokumentów i posługiwanie się nimi jest niezgodne z prawem.