Strona główna » Aktualny hologram na legitymację els – jak go zamówić

Aktualny hologram na legitymację ELS – jak go zamówić

Zobacz jak zamówić nową naklejkę els do swojej legitymacji

Będąc studentem, każdy młody człowiek ma obowiązek kolekcjonować naklejki els. Co semestr, otrzymuje z dziekanatu nowy hologram do legitymacji studenckiej. Sprawdź jak zdobyć nowy hologram studencki do legitymacji? Gdzie jest możliwość podbicia legitymacji. Do kiedy nowy hologram ELS musi zostać umieszczony na legitymacji aby nie straciła swojej ważności.

Nowe hologramy els na legitymację są już dostępne

Nowa seria naklejek na legitymację z datą 31-03-21 jest już dostępna w ofercie. Hologramy przeznaczone na semestr zimowy roku akademickiego 2020 / 2021 , dla wszystkich zbieraczy, którzy chcą uzupełnić kolekcję swoich naklejek na legitymację o kolejny , aktualny egzemplarz. Oferowane hologramy studenckie ELS spełniają wszystkie standardy MEN. Są wykonane w technologii 2D/3D, posiadają znak orła oraz gilosz, posiadają również specjalne zabezpieczenia przed odklejeniem a także laserową przeźroczystą datę i unikalny numer seryjny. Dowiedz się więcej o kolekcjonerskich hologramach na legitymację, zobacz wszystkie dostępne zdjęcia oraz przeczytaj więcej ciekawych informacji o hologramach els.

Od sezonu 2020 / 2021 zmienił się wygląd naklejek na legitymację

Każda oryginalna Naklejka els na legitymację od teraz, musi posiadać indywidualny numer seryjny. Przypatrz się dobrze zdjęciom a zauważysz, że od semestru zimowego 2020 / 2021 , oprócz daty ważności pojawił się również na naklejce els numer seryjny. To obowiązkowy element, niemożliwy do skopiowania dlatego tylko oryginalne naklejki na legitymacje posiadają taki numer seryjny.

Zamów teraz

Nowa seria: naklejka do legitymacji 2021

Dodaj do swojej kolekcji nowy egzemplarz naklejki na legitymacje els. Wybierz termin ważności który potrzebujesz i zamów, nową naklejkę els teraz!

Naklejka ELS

31-10-20

Opinie: 4.89 / 5Kolekcjonerska Naklejka na legitymacje ELS dotyczy letniego semestru akademickiego 2020. Dostępna naklejka do legitymacji spełnia wszystkie wymagania MEN.

150 PLN

teraz

od 50 PLN

Kup teraz

Naklejka na legitymacje ELS

31-03-21

+ Numer seryjny

Opinie: 4.91 / 5Nowa Naklejka ELS dotyczy zimowego semestru akademickiego 2020 / 2021. Dostępna naklejka do legitymacji spełnia wszystkie wymagania MEN oraz posiada unikalny ośmio-cyfrowy numer seryjny.

150 PLN

teraz

od 100 PLN

Kup teraz

Naklejka ELS

31-03-20

Opinie: 4.87 / 5Kolekcjonerska Naklejka ELS dotyczy zimowego semestru akademickiego 2020 / 2019. Dostępna naklejka do legitymacji spełnia wszystkie wymagania MEN.

150 PLN

teraz

od 50 PLN

Kup teraz

Dowiedz się więcej

Przeczytaj więcej informacji o naklejkach i legitymacjach studenckich els.
Dowiedz się więcej i zamów nową kolekcjonerską nakleję na legitymację już teraz!

Potrzebujesz hologramy do legitymacji z innymi datami? Szukasz serii archiwalnych?
Zobacz wszystkie dostępne edycje z poprzednich lat.

Dowiedz się wiecej

Archiwalne serie

Do kiedy trzeba dodać kolejny hologram do legitymacji studenckiej

Korzystanie ze zniżek wiąże się z pewną odpowiedzialnością. Studenci muszą bowiem pamiętać, by dwa razy w roku przedłużyć ważność swojego dokumentu, co uprawni ich do wykorzystywania ulg. Z tyłu dokumentu znajduje się bowiem specjalne miejsce na hologramy do Elektronicznej Legitymacji Studenckiej. Umieszczona na nich data wskazuje, w jakim terminie dokument upoważnia studenta do korzystania z rabatów i promocji. Osoby posiadające legitymacje muszą więc pamiętać, by udać się do dziekanatu po nowy hologram els wraz z nadejściem kolejnego semestru nauki. Wydana jesienią nalepka obowiązuje do 31 marca, z kolei hologram na legitymację z wiosny ma datę ważności do 31 października. Tylko dzięki aktualnym naklejkom ELS możliwe jest wykorzystywanie ulg i oszczędzanie w wielkim mieście uniwersyteckim.

Skąd wziąć nowy hologram na legitymację studencką ELS

Naklejkę na legitymację, otrzymuje się w dziekanatach uczelni wyższych jako potwierdzenie statusu studenta. Kolekcjonerskie naklejki na legitymację można jednak znaleźć obecnie do kupienia na wielu stronach internetowych, w witrynach takich jak olx czy allegro. Za każdym razem należy jednak wybierać sprawdzone i zaufane oferty, ponieważ w Internecie dostępnych jest wiele ofert sfałszowanych naklejek els, zazwyczaj po zaniżonych cenach. Hologramy – legitymacja studencka to wyjątkowe produkty dostępne czesto na zamówienie. Należy więc zawsze pamiętać aby dokładnie sprawdzać opinie klientów, przeglądać zdjęcia naklejek oraz opisy hologramów. Każdy hologram na legitymację studencką powinien mieć charakterystyczne elementy – specjalne zabezpieczenie, laserowo nacinaną datę oraz znak RP i orła białego oraz od niedawna również numer seryjny na naklejce els. Oferty typu : Naklejka legitymacja studencka allegro czasem bywają korzystniejsze cenowo, warto więc wybrać sprawdzone oferty, gdyż często sprzedawane egzemplarze hologramów i legitymacji są nieoryginalne.

Oferta dla kolekcjonerów hologramów na legitymację

Hologramy kolekcjonerskie na legitymacji ELS oferowane na naszej stronie są oryginalnymi znaczkami, takimi samymi, jakie otrzymują studenci wyższych uczelni. Jednak my kierujemy swoją ofertę do wszystkich kolekcjonerów, którzy pragną powiększyć swoją kolekcję znaczków. Motywacje zamawiającego hologramy ELS mogą być różne – może to być chęć przypomnienia sobie studenckich czasów lub chęć zaimponowania innym kolekcjonerom. Jeśli tylko te motywacje są legalne, chętnie wesprzemy każdego kolekcjoner. Zatem każdy może zacząć zbierać naklejki i legitymacje . Od każdego jednak wymagamy deklaracji, że zakup naklejek i legitymacji na naszej stronie jest realizowany tylko i wyłącznie w celach kolekcjonerskich, które nie są sprzeczne z prawem. Hologramykolekcjonerskie na legitymacje, które oferujemy to najwyższej jakości oryginalne okazy. Na naszej stronie można dostać najnowsze egzemplarze naklejek ELS, jednak trzeba się pospieszyć, ponieważ każda edycja jest limitowana. Wyczekuj więc i nie przegap, jak pojawi się kolekcjonerski hologram studencki na legitymację 31-03-2020.

Teraz naklejki na legitymacje els muszą mieć unikalny kod seryjny

Ze względu na zmianę przepisów dotyczących wyglądu naklejek i legitymacji , teraz naklejki będą wyglądać inaczej. Każda z nich będzie posiadać unikalny numer seryjny. Wygląd nowych naklejek na legitymację od nowego semestru będzie nieznacznie inny, ponieważ każda oryginalna naklejka na legitymację wydawana w dziekanach uczelni wyższych musi mieć ten numer seryjny. Niniejszy kod seryjny jest niepowtarzalnym i unikalnym numerem nadawanym każdej naklejce. Nie ma możliwości aby numery seryjne na naklejkach się powtarzały w ramach jednej serii dla danego semestru. Po wprowadzeniu kodów seryjnych naklejki i legitymacji nie będzie można podrobić. Wszystkie uczelnie mają obowiązek używania tego rodzaju naklejek z numerem seryjnym od semestru 2019 / 2020. Hologramy na legitymacje muszą posiadać numer seryjny jeśli są one oryginalne. Numer seryjny będzie się składał 8-cyfrowego kodu złożonego z cyfr tuż nad datą ważności hologramu. Ze względu na zmianę wyglądu naklejek i legitymacji od najbliższego semestru, wszystkie dostępne oryginalne naklejki ELS również będą posiadać taki numer seryjny.

Co to jest elektroniczna legitymacja studencka ELS

Od 2006 roku Elektroniczna Legitymacja Studencka stanowi dokument potwierdzający status studenta. Dzięki rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego legitymacja ta wyparła znane dotąd dokumenty papierowe i służy do dokumentowania przebiegu studiów. Zarówno jej wygląd, jak i termin obowiązywania jest ściśle określony w przepisach wydanych przez Ministra. Na jej odwrocie umieszczane są naklejki els - które potwiwrdzają  i informują o jej terminie ważności. Sama...

czytaj dalej

Naklejki na legitymacje w serwisach ogłoszeniowych Allegro, OLX, Oglaszamy24

Każda osoba zbierająca naklejki na legitymacje studenckie ma własne, ulubione miejsce zamawiania nowych egzemplarzy. Nie da się jednak pominąć faktu, że stale zdarzają się zbieracze, którzy padają ofiarami oszustów. Opłacone zamówienie na Allegro, czy Oglaszamy24 nigdy nie trafia w ich ręce lub towar przysłany przez sprzedawcę nie spełnia wymaganych standardów. Kolekcjonerzy przestrzegają więc przed zakupami hologramów ELS w serwisach aukcyjnych, zamiast tego proponując...

czytaj dalej
Dowiedz się więcej

Przeczytaj więcej informacji o naklejkach i legitymacjach studenckich els.
Dowiedz się więcej i zamów nową kolekcjonerską nakleję na legitymację już teraz!

Dowiedz się więcej

Zamów teraz

Przeczytaj też

Znajdź więcej informacji o hologramach els i legitymacjach studenckich els.
Przeczytaj najciekawsze informacje z działu polecane i aktualności i sprawdź najnowsze wiadomości o naklejkach, legitymacjach i hologramach els.

Celem niniejszego serwisu internetowego jest gromadzenie i publikowanie informacji o naklejkach na legitymacje. Strona powstała w celach edukacyjnych, wszelkie zgromadzone informacje, nie są informacją handlową, za jej pośrednictwem, nie można dokonać zakupu . Strona internetowa publikuje tylko informacje zaczerpnięte ze źródeł internetowych. Serwis internetowy nie wspiera łamania prawa a informuje o konsekwencjach użytkowania hologramów niezgodnie z prawem. Użytkowanie naklejek i legitymacji studenckich niezgodnie z prawem w celach fałszowania dokumentów jest zabronione. Wykorzystywanie naklejek els jako oryginalnych dokumentów i posługiwanie się nimi jest niezgodne z prawem.